Svorio slinkimas, Plaukų slinkimas – kada reikia susirūpinti? - DELFI Gyvenimas

svorio slinkimas

Kažkur girdėta? Įrodyta, kad metant svorį netenkama labai daug plaukų. Brunetės jų turi daugiau nei blondinės.

svorio slinkimas

Dar mamos įsčiose susiformuoja tiek plaukų maišelių, kiek jų turėsime visą gyvenimą. Plaukas gyvena metus.

Griežta dieta

Jis, kaip ir žmogus, auga, pasiekia tam tikrą ilgį, pagyvena, pasensta ir miršta iškrenta. Tačiau kaskart augimo fazė trumpėja, o kiekvienas plaukas, atsiradęs iš to paties svogūnėlio būna plonesnis ir blankesnis.

svorio slinkimas

Taigi, senstant svorio slinkimas plaukai plonėja ir blunka. Gyvas plaukas iškristi negali, nebent jį išrautume. Iškrenta tik mirę plaukai. Nė vienas plaukas nėra amžinas, anksčiau ar vėliau žmogus jo netenka. Galvos plaukai nėra bendraamžiai ir neiškrenta visi kartu.

svorio slinkimas

Normalu, jei kasdien iškrenta apie mirusių plaukų. Nėštumas, stresas, dieta Kartais gali atrodyti, kad plaukai krenta kuokštais, pavyzdžiui, retai trenkantis galvą.

Dietos pasekmė – išplikusi galva

Iš tiesų tuomet netenkama tik plaukų, bet kai jie šlapi, iškrenta visi kartu per kelias plovimo minutes, atrodo baisokai. Taip pat atrodys, jei plaukus labai retai šukuosime. Plaukai labiau krenta dėl hormoninių pakitimų, stresų, nuovargio, sunkių ligų, chemikalų, gydymo chemoterapija ir spinduliais, nėštumo ir dietų.

Svarbus ir genetinis paveldimumas, kraujo cirkuliacijos sutrikimai, padidėjusi riebalinių liaukų veikla, chroniškos ar laikinos nervų ligos, metų laikų kaita, net aplinkos užterštumas.

svorio slinkimas

Dėl šių priežasčių per trumpą laiką gali iškristi net 50 proc. Laikinai nuplikus plaukų maišeliai ir svogūnėliai lieka sveiki. Tai netikras, laikinas nuplikimas, kuris pridaro nemalonumų trumpam. Tos, kurių plaukai linkę slinkti, turi ypač pasirūpinti savo mityba, kad maiste netruktų geležies ir baltymų Kodėl plaukai krenta po nėštumo Paprastai plaukai krenta ne per nėštumą, o jau po gimdymo.

Plaukų slinkimas: priežastys ir gydymo būdai

Taigi galima konstatuoti, kad vaikai praretina visų mamų plaukus, tik vienoms šis procesas trunka trumpiau, kitoms — ilgiau, vienoms jis būna lenny henry mesti svorį, o kitoms — vos pastebimas.

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą Panacėjos nėra, tačiau nepralošite pasinaudojusios šiais patarimais: Vitaminas B. Įrodyta, kad tiesiogiai plaukus ir nagus veikia vitaminas B, kurio yra pupelėse, žirniuose, bulvėse, kepenėlėse, kukurūzuose, lašišoje, kiaušinio trynyje.

svorio slinkimas

Šio vitamino reikia stengtis gauti ne tik su maistu. Reikėtų naudoti vitaminu B5 praturtintus šampūnus ir balzamus. Ne veltui mūsų proseneliai plaukus trindavo kiaušinio tryniu, kuriame daug vitamino B6. Pilnavertis maistas. Tos, kurių plaukai linkę slinkti, turi ypač pasirūpinti savo mityba, kad maiste netruktų geležies ir baltymų.

Plaukų slinkimas – kada reikia susirūpinti?

Patariama valgyti daugiau žuvies. Kenkia vitamino A perteklius ir staigus svorio metimas. Plaukų apsauga. Reikia saugoti ir pačius plaukus — nekaitinti jų saunoje ar saulėje, nešaldyti, neleisti svorio slinkimas ir lūžinėti.

Plaukas padengtas tarsi apsauginėmis čerpėmis.

Nuorodos kopijavimas

Nuo karščio ar šalčio jos pradeda raitytis. Geri plaukų šampūnai ir balzamai tarsi sulopo tas čerpes. Slenkančius plaukus šukuokite retomis bukomis šukomis 2 kartus per dieną, kasdien minučių pirštų galiukais švelniai pamasažuokite galvos odą. Liaudiškos priemonės.

Post navigation

Joms reikia laiko ir kantrybės, tad beveik procentų, kad mažai kas jomis pasinaudos. Plaukų svogūnėlius stiprina rūgpienio ir kefyro kompresai, svogūnų sultys, arbatos maišelių kompresai.

Greito veikimo plaukų slinkimą stabdančios priemonės. Laimė, kad yra svorio slinkimas priemonių, kuriomis galima sustabdyti plaukų slinkimą ir atstatyti pažeistas plaukų gyvybines funkcijas. Jos reguliuoja plaukų augimo biologinį ciklą, maitina ir drėkina plaukus bei galvos odą, stimuliuoja naujų plaukų augimą, gerina kraujo mikrocirkuliaciją, kontroliuoja riebalinių liaukų sekreciją.

Taip pat perskaitykite