Lieknėjimui

Grožiui bei lieknėjimui

lieknėjimui mano sūnus nori numesti svorio

Rodyti po: 24 Maisto papildai lieknėjimui - tai puikus pasirinkimas padėti sau lieknėjimui siekiant teigiamų rezultatų svorio metimo procese. Riebalų degintojas, tai maisto papildas, sudarytas iš veikliųjų medžiagų, kurios skirtos mažinti riebalų kiekį organizme padidinant organizmo temperatūrą, pagreitinant medžiagų apykaitą, pašalinant nereikalingus skysčius, slopinant apetitą.

Svorio mažinimo papildai dažniausiai yra dviejų rūšių - termogenikai ir lipotropikai.

lieknėjimui svorio netekimas kullananlar

Termogeninis procesas - tai procesas, kai kūnas sugeba sudeginti didesnį kiekį kalorijų, o ko daugiau organizmas kalorijų sudegina, tuo lieknėjimui šilumos gamina. Termogenikai paskatina šilumos gamyba, o terminė energija skatina riebalų ir kalorijų sudeginimą. Termogeninių maisto papildų lieknėjimui sudėtyje dažniausiai yra bevandenis kofeinas, lieknėjimui iš žaliosios arbatos ekstrakto arba guaranos, karčiųjų apelsinų citrus aurantium ekstraktas.

lieknėjimui fermentas giliems riebalams deginti

Kita maisto papildų lieknėjimui rūšis, tai maisto papildai su L-karnitinu. L-karnitinas — natūralus, į B grupės vitaminus panašus junginys, kuris padidina ląstelių membranų pralaidumą riebiosioms rūgštims. Karnitinas padeda transportuoti šias rūgštis į mitochondrijas, kuriose jos yra panaudojamos energijai gauti.

lieknėjimui tech svorio netekimas

Žinoma maisto papildai riebalų deginimui yra gera pagalba sorio lieknėjimui procese, dėl savo sudėtyje esančių medžiagų, kurios stimuliuoja ir pagreitina riebalų deginimo procesą, tačiau jokiu būdu neatstoja sporto ir dietos.

Taip pat perskaitykite