Liekna argentina, Pasaulio čempionato aštuntfinalis: Argentina – Šveicarija | zaliovelniotakais.lt

Liekna argentina. Rekomenduojame

Šiandien įvyks vienas iš dviejų paskutinių FIFA pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalių, kuriame susikaus ambicingoji Argentinos rinktinė bei Šveicarijos komanda. Per visą šių dviejų ekipų istoriją šveicarams dar nei karto nepavyko nugalėti Pietų Amerikos atstovo.

liekna argentina

Turnyras: m. Laikas: Žaidė pasaulio čempionatuose: 15 kartų Geriausias rezultatas: auksas ir m.

liekna argentina

FIFA reitingas: 5 Daugiausiai rungtynių sužaidė: Javier Zanetti Daugiausiai įvarčių pelnė: Gabriel Batistuta 56 Treneris: Alejandro Sabella Argentina į šio pasaulio čempionato aštuntfinalį žengė užtikrintai, savo sąskaitoje turinti devynis taškus iš tiek pat galimų. Visgi argentiniečių kelias nebuvo rožėmis klotas, nes jų visos pergalė baigėsi minimalia persvara.

La mejor comiquería del mundo es argentina

Iš pradžių A. Sabella auklėtiniai rezultatu nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę, kiek vėliau tik pačioje mačo pabaigoje rezultatu palaužė Iraną, o paskutiniosiose grupės varžybose tik po atkaklios kovos rezultatu triumfavo prieš Nigeriją. Rezultatyviausias Argentinos rinktinėje yra L. Messi, kuris sugebėjo kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiųsti keturis kartus.

liekna argentina

Taip pat vieną įvartį šiame čempionate yra pelnęs ir M. Tas pats krašto gynėjas M. Rojo yra vienintelis savo komandoje užsidirbęs geltoną kortelę, todėl dvikovoje prieš Šveicarijos komandą liekna argentina būti itin atsargus. Taip pat yra atsiradę žinių, jog galbūt minėtose varžybose neišvysime K. Aguero, kuris yra patyręs lengvą traumą.

liekna argentina

Taip pat perskaitykite